6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

İçerikte yer alan 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları çoğunlukla çoktan seçmeli soru yer alacak şekilde hazırlanmıştır. Bunun yanında doğru-yanlış ve boşluk doldurma tipinde sorular da mevcuttur. Puanlama ise çoktan seçmeli sorular için her biri 4 puan değerinde 15 soru; boşluk doldurma için her biri 2 puan değerinde 10 soru; doğru-yanlış için ise her biri 2 puan değerinde olmak üzere 10 soru şeklindedir. Toplamda 35 soru yer alan sınav orta zorluktadır.

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 6. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Şu an için herhangi bir içerik eklenmemiştir. İlgili içerik için materyal göndermek isterseniz kaydolabilir veya iletişime geçebilirsiniz.

Victor
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, ikincogretmen.com yazarı, genel editörü.