7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

İçerikte yer alan 7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan 7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları genel olarak çoktan seçmeli sorulara ağırlık verilmiştir. Doğru-yanlış ve boşluk doldurmalı soruların da bulunduğu yazılı sınavı puanlama şekli şöyledir: Toplamda 60 puan değerinde 15 çoktan seçmeli soru, toplamda 20 puan değerinde 10 adet boşluk doldurma soru, toplamda 20 puan değerinde ise 10 adet doğru-yanlış sorusu.

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 7. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Herhangi bir içerik eklenmemiş. İlk ekleyen siz olmak için kayıt olun veya iletişime geçin.

Victor
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, ikincogretmen.com yazarı, genel editörü.