7. Sınıf Temel Dini Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

Aşağıda yer alan 7. Sınıf Temel Dini Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları genel olarak çoktan seçmeli soru ağırlıklıdır. Doğru yanlış ve boşluk doldurma sorularına da yer verilmiştir. İçerikte yer alan 7. Sınıf Temel Dini Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz. İndireceğiniz belgedeki çoktan seçmeli sorular 5 puan, doğru-yanlış soruları ise 2 puan değerindedir.

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 7. Sınıf Temel Dini Bilgiler 2. Dönem 2. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Herhangi bir içerik eklenmemiş. İlk ekleyen siz olmak için kayıt olun veya iletişime geçin.

Furkan
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, ikincogretmen.com yazarı, genel editörü.