8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

İçerikte yer alan 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları genel olarak çoktan seçmeli soru ağırlıklıdır. Boşluk doldurma veya doğru-yanlış sorularına yer verilmemiştir. Çoktan seçmeli soruların doğru cevaplarının kolaylıkla puanlanabilmesi için küçük bir optik form yazılı sınav kağıdına yerleştirilmiştir. Kağıt israfını önlemek adına 25 soru 2 sayfaya sığdırılmıştır. Yazı puntoları 9 olmasına rağmen yerleşim düzeninden dolayı sorular kolaylıkla okunabilmektedir.

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2. Dönem 2. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Herhangi bir içerik eklenmemiş. İlk ekleyen siz olmak için kayıt olun veya iletişime geçin.

Victor
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, ikincogretmen.com yazarı, genel editörü.