8. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları

Aşağıda yer alan 8. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları tamamı çoktan seçmeli soru olacak şekilde hazırlanmıştır. Kitaptaki tüm ünitelerden soru barındıran bu sınavda her soru 4 puandır. 25 adet çoktan seçmeli soru ile birlikte bir adet optik form bulunmaktadır. Yazı puntosu 9’a indirilerek yazılı kağıdı tek yaprağa düşürülmüştür. İçerikte yer alan 8. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz.

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 8. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 2. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

Herhangi bir içerik eklenmemiş. İlk ekleyen siz olmak için kayıt olun veya iletişime geçin.

Furkan
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni, ikincogretmen.com yazarı, genel editörü.