ERDEM Destek 2021 Programı Örnek Projeler

 • Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #1721
  Victor
  Anahtar yönetici

  Din Öğretimi Genel Müdürcüğünce “İmam Hatip Okulları Öğrenci Başarısının Artırılmasına Yönelik Ar-Ge Çalışmaları” kapsamında Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokullarına yönelik Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli (ERDEM) Destek 2021 Programına başvurular 5 Mayıs 2021 Çarşamba günü başlıyor.

  Anadolu imam hatip liselerinde öğrenim gören öğrencilerin akademik başarı, bilimsel, sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile millî, manevi, ahlâkî, insani, kültürel değerleri benimseyen ve koruyan bireyler olarak yetiştirilmesi amacıyla 2020 yılında başlattığı Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli ERDEM projesi bu yıl da devam ediyor.

  Okullar altı alanda proje üretebilecek ve 30 bin lira destek alabilecekler

  ERDEM Destek 2021 programı kapsamında okullar; akademik başarının artırılması, kişisel ve mesleki gelişim, bilimsel çalışmalar ve yenilikçi fikirler, kültür ve sanat, fiziksel aktivite, spor ve sağlık, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük şeklinde 6 alanda proje üretebilecek ve 30 bin liraya kadar destek alabilecekler.

  Başvurular, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün dogm.meb.gov.tr/bilgisistemi üzerinden 5 Mayıs- 7 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılabilecek.

  • ERDEM Destek 2021 Programı Uygulama Kılavuzu için tıklayınız.
  • Proje Başvuru Formu ve Faaliyet Bütçe Tablosu (EK-2 ve EK-3) için tıklayınız.

  ERDEM Destek 2021 Programı Örnek Projeler

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.