5. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 1. Yazılı Soruları

İçerikte yer alan 5. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 1. Yazılı Soruları, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış ders kitapları, çalışma kitapları ve etkinlik kitapları incelenerek hazırlanmıştır. Microsoft Word üzerinden hazırlanmış bu dokümanı yine aynı programı kullanarak açabilir ya da düzenleyebilirsiniz. Aşağıda yer alan 5. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 1. Yazılı Soruları genel olarak çoktan seçmeli soru ağırlıklıdır. Doğru yanlış ve boşluk doldurma sorularına da yer verilmiştir.

Yeni yönetmeliğe göre hazırlanmış yazılı soruları için: Peygamberimizin Hayatı Dersi Açık Uçlu Yazılı Soru Örnekleri yeni

Diğer Materyaller

İçeriğin bu başlık altındaki bölümünde topluluk tarafından hazırlanmış çeşitli 5. Sınıf Peygamberimizin Hayatı 2. Dönem 1. Yazılı Soruları yer almaktadır. Bu yazılı sınavların içerikleri hakkındaki detaylar ve hazırlayan bilgisi her dosyanın kendine ait indirme sayfası içinde yer almaktadır.

Bu kısımdan sonraki bölümde yer alan dosyalar internette herkesin ulaşabileceği şekilde paylaşılmış dosyalardır. Eğer bir dosyanın bilgilerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız veya paylaşılmasını istemiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.