İşlerinizi Kolaylaştıracak 15 Web Sitesi

İşlerinizi Kolaylaştıracak 15 Web Sitesi

Günümüzde insanların ihtiyacı oldukça farklılaştı. Dijital dünyaya ayak uydurmaya çalışırken yaptığımız şeyler de artık ona yönelik olmaya başladı. Bütün bunlar için bazı kullanıcılar ücretli programlar satın aldı bazıları ise korsan yazılımlara başvurdu ya da başvurmak zorunda kaldı. Açık kaynak yazılımlar ise çoğu alanda yardımcı olsa da neredeyse hiçbiri ücretli yazılımların yerini alamadı. Ancak bu hizmetleri ücretsiz sunan birçok web sitesi var. Bu yazıda işleri kolaylaştırırken bir yandan da zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak 15 internet sitesini tanıttık.

Removebg

www.removebg.com – Resminizden arka planı kolayca kaldırmanıza ve istediğiniz herhangi bir arka planı eklemenize izin veren bir araç. Eskiden bunun için insanlar para alıyordu.

TinyWOW

www.tinywow.com – Genellikle parasını ödediğiniz araçların ücretsiz sürümlerini edinin. PDF dönüştürücü, resim optimize edici, video sıkıştırıcı gibi araçlardan ücretsiz şekilde faydalanabilirsiniz.

Jenni AI

www.jenni.ai – Makalelerinizi ve e-postalarınızı sizin için otomatik olarak yazan bir AI otomatik yazma aracı. Tek yapmanız gereken ona bir başlık ve birkaç cümle vermek.

Quillbot

www.quillbot.com – Quillbot, çoğu şeyi intihal içermeyen başka kelimelerle ifade ederek yeniden yazan bir internet sitesidir. Üniversitedeyseniz süper kullanışlı.

Vocal Remover

www.vocalremover.org – Yapay zeka destekli çevrimiçi ses ayırıcısıyla, kaliteden ödün vermeden herhangi bir müzikten anında herhangi bir enstrümantal, vokal veya akapella’yı çıkarabilir, izole edebilir veya kaldırabilirsiniz.

Temp-mail

www.temp-mail.org – Temp-mail, web sitelerine kaydolmanıza ve istenmeyen tüm epostalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için size geçici bir e-posta ve gelen kutusu verir.

iLovePDF

www.ilovepdf.com – PDF belgeleriniz ile aklınıza gelebilecek çoğu şeyi bu site aracılığı ile yapabilirsiniz.

Loom

www.loom.com – Ekranınızı ve kendinizi aynı anda kaydetmenize izin veren şık, küçük bir araç. Böylece her şeyi istediğiniz gibi açıklayabilirsiniz. Ücretsiz sürümü ile en fazla 5 dakikaya kadar video çekebiliyorsunuz.

Otter AI

www.otter.ai – Toplantılarda not almaktan sıkılıyor musunuz? Otter, toplantılarınızı kaydeder ve bunları otomatik olarak metne dönüştürür. Ücretsiz paketi aylık 300 transkripsiyon dakikası sunuyor. Bu da yaklaşık olarak konuşma başına 30 dakika demektir.

Gamma App

www.gamma.app – Daha hızlı ve daha az zaman harcayarak etkili bir sunum hazırlamanın yenilikçi yönü.

Convertio

www.convertio.co – Bu web sitesi, dosyaları ücretsiz olarak istediğiniz herhangi bir biçime dönüştürmenize olanak tanır.

Mixkit

www.mixkit.co – Video, ses, ses efekti ve video şablonu gibi birden fazla stok ürünü tek bir yerden ücretsiz olarak indirin. Atıf veya kayıt gerektirmez. Hem ticari hem de ticari olmayan projelerde kullanılabilir. Şu ana kadar gördüğüm en kapsamlı ücretsiz stok sitesi.

Excel Formula Bot

www.excelformulabot.com – Yapay zekanın yardımıyla ücretsiz olarak yazdıklarınızı saniyeler içinde Excel formüllerine dönüştürün. Daha hızlı ve daha etkili çalışın.

Scribe How

www.scribehow.com – Scribe How, adım adım kılavuzunuzu otomatik olarak oluşturulur. Scribe, otomatik olarak ekran görüntüleri, talimatlar ve tıklamalarla tamamlanmış bir nasıl yapılır kılavuzu oluşturur.

WeTransfer

www.wetransfer.com – WeTransfer, dosyalarınızı dünyanın her yerine göndermenin en basit yoludur. Büyük dosyaları ve fotoğrafları paylaşabilirsiniz. 2 GB’a kadar ücretsiz aktarabilirsiniz.